Adobe InDesign Kursu

Adobe InDesign Kursu
Ücretsiz Ön Kayıt !

InDesign Kursu | Ankara

Ankara Doruk InDesign Kursu, yayıncılık ve tasarım ve reklam sektörüne profesyonel tasarımcılar yetiştirmeyi amaçlamaktadır.

InDesign Nedir?

Adobe InDesign, yayıncılık profesyonelleri için bir sayfa düzeni ve tasarım aracıdır. Adobe Photoshop ve Adobe Illustrator ile kusursuz biçimde çalışır ve yaratıcı sürecinizi kesmeyen tek bir bütünleşik tasarım ortamı sağlar. InDesign QuarkXpress ve Adobe PageMaker dosyalarını da açabilir, böylece yeni bir tasarım olanakları dünyasına girerken işlerinizi de yanınıza alabilirsiniz. InDesign metin ve grafikleri ölçeklendirmek ve kaydırmak, eğimli doldurma ve çizgileri kullanmak veya Bezier yolları çizmek ve düzenlemek için yaratıcı özgürlük sağlar. Bu demoda ayrıca belge-geneli katmanlar ve sınırsız geri al Superior tip kontrol ve copyfitting gibi beklenmedik verimlilik yardımları vardır.

InDesign Kursuna Katılmak İçin Önkoşullar Nelerdir?

  • Bilgisayar kullanıcısı olmak.

InDesign Kursu Eğitim Süresi

Eğitim Süresi 15 Saattir. (2 Hafta)

InDesign Kursunu Hangi Zaman Dilimlerinde Alabilirim?

Aşağıdaki tabloda örnek grup zaman planları yer almaktadır. Gruplardaki kursiyerlerin boş zamanlarına göre kurs günleri, saatleri ve eğitim gün sayıları değişebilir.

Ankara Doruk InDesign Kursu

Ankara‘da 2001 yılından beri eğitim faaliyetini sürdüren kurumumuz kısa sürede bir marka olmuştur. Ankara‘nın kalbi sayılan Kızılay semtinde bulunmamız, kursiyerlerin şehrin her yerinden rahatlıkla bize ulaşabilmesini sağlamaktadır. Eğer Ankara‘da iseniz ve InDesign kursu almak istiyorsanız lütfen bize uğrayın.

InDesign a geçmek için en önemli 10 neden

1. Sizin çalıştığınız şekilde çalışır.

Geçişi yapan tasarımcılar Adobe® InDesign® yazılımından heyecan duyduklarını söylüyorlar. Adobe Photoshop® ve Illustrator® yazılımları gibi görünüp çalıştıkları için hemen çalışmaya başlayabildiklerini belirtiyorlar. Ve istedikleri araçları, çalışmasını istedikleri şekilde sezgisel olarak bulabiliyor ve daha fazla esneklik ve kontrolden faydalanıyorlar.

2. Yaratıcılığın doruğunda.

InDesign düzenlenebilir drop shadow, feathering, ve transparan efektleri sunan; the first to import stilli Microsoft Word ve Excel tablolarını içe aktarabilen; ve OpenType® fontları tam olarak destekleyen ilk sayfa düzenleme yazılımıydı. Şimdi InDesign CS2 snippet, anchored nesne, çoklu baseline ızgaraları desteği ve daha fazla yeni özelliğiyle tasarımcılara yepyeni yollar sunuyor.

3. O bir prodüksiyon makinesi.

Her şey sayfaları hızlı ve doğru biçimde üretmekte biter. İşte bu yüzden InDesign iş akışınızı hızlandırarak verimliliği artırma üzerine odaklanmıştır. Sonuçta ortaya daha hızlı ve daha iyi çalışmanızı sağlayan yeni bir sürüm çıktı.

4. Kalbinizden geçenleri ortaya dökün.

Bir sorun çıktığında geri almak istediğinde isteyeceğiniz çok şey kısıtlamalardır. InDesign da yapabileceğiniz hemen her işlem geri alınabilir. Ayrıca güçlü belge kurtarma özelliklerine sahiptir. Yeniden başlattığınızda üzerinde çalıştığınız belgeyi bıraktığınız yerden açar.

5. Diğer Adobe ürünleriyle iyi çalışır.

InDesign diğer bütün sayfa düzenleme programlarından daha iyi Adobe Photoshop, Illustrator, GoLive®, InCopy®, ve Acrobat® uyumluluğu sunar. InDesign ı çabuk öğrenirsiniz çünkü zaten bilindiktir. PDF dosyalarınızı kolayca içe ve dışa aktarın. Mizanpajlarınızda zahmetsiz bir şekilde Photoshop ve Illustrator dosyalarıyla çalışın. InCopy ve GoLive entegrasyonu ile daha iyi iş akışları kurun.

6. Tasarım odaklı otomatikleştirilmiş yayıncılık.

InDesign ın sizin iş akışınıza adapte olması gerektiğini düşündüğümüz için ilk sürümünden beri XML, XMP, Unicode, PostScript®, PDF/X, JDF, ve SVG gibi açık standartları desteklemekte, ve içeriği tekrar kullanmak için çıkarma, diğer sistemlerle entegre etme ve genişleyebilme imkanına sahiptir.

7. XML ve script lerin gücü.

InDesign veritabanı yayıncılığı, mizanpaj otomasyonu ve uyumsuz uygulamalar arasında içerik kullanımı gibi çok çeşitli XML tabanlı yayıncılık iş akışlarını desteklemek için esnek XML içe ve dışa aktarma sağlar. Comprehensive scripting support using popular languages such as JavaScript, AppleScript, ve Microsoft Visual Basic gibi popüler dilleri içeren kapsamlı scripting desteği XML ve diğer iş akışlarını otomatikleştirmenizi sağlar.

8. Arkasında sorularınıza cevap vermeye can atan bir firma var.

Yazılım işinizde kritik bir rol oynar. Arkasındaki firma da. Adobe ihtiyacınız olan yazılımı yaratmak için tasarımcılarla çalışmak konusunda önemli bir tecrübeye sahiptir. Müşterilerimizden gelen talepleri düzenli olarak değerlendiririz ve dört yılda her biri yenilik ve etkinlik sağlayan dört InDesign sürümü sunduk.

9. Geçiş düşündüğünüzden de kolay olabilir.

Çalışmaya hemen başlayabilirsiniz çünkü diğer Adobe ürünlerini zaten biliyorsunuz. Photoshop ve Illustrator dosyalarını içe aktararak iş akışınızı hızlandırın. Klavye kestirmelerinizi QuarkXPress tekilerle aynı yapın. Hatta QuarkXPress ve Adobe PageMaker® dosyalarınızı açmak için InDesign ı kullanın.

10. Tasarım aşkına.

Geçiş için en iyi sebep nedir? InDesign ın her yönü tasarım aşkını yansıtıyor. Ve bu adanmışlık InDesign a geçiş hızını artırıyor. Önde gelen dergiler, gazeteler, reklam ajansları, tasarım firmaları ve serbest tasarımcılar bunu çoktan yaptı. Siz niye bekliyorsunuz?

Ücretsiz Ön Kayıt !

Choose Your Direction

Adobe InDesign Başlangıç Eğitimi
1100
24 SaatAdobe InDesign Başlangıç Eğitimi
Adobe InDesign orta seviye
1500
Toplamda 36 Saat Adobe Illustrator orta seviye Eğitim Programı
İleri Seviye InDesign
1900
Toplamda 48 Saat Adobe Illustrator üst düzey Eğitim paketi

Yorum Ekle

Translate »