Algoritma Kursu
Ücretsiz Ön Kayıt !

Algoritma Kursu – Ankara

Algoritma, herhangi bir sorunun çözümü için izlenecek yol anlamına gelmektedir. Komut dili türkçe olduğundan algılanması kolaydır. Komutları programlama dillerinin komut yapılarına benzetilerek kurgulandığından, algoritma eğitimi kişiyi bilgisayar programlarının çalışma mantığını daha rahat kavramasını sağlar. Herhangi bir programlama dili eğitimi almadan önce öğrenilmelidir.

Ankara Doruk Algoritma Kursu, kursiyerlerinize programlama dili eğitimi öncesi problem çözme sistematiğini ve programlamanın temel mantığını kavrama amacına yönelik hazırlanmıştır.

Algoritma Nedir?

Algoritma, herhangi bir sorunun çözümü için izlenecek yol anlamına gelmektedir. Çözüm için yapılması gereken işlemler hiçbir alternatif yoruma izin vermeksizin sözel olarak ifade edilir.Diğer bir deyişle algoritma verilerin bilgisayara hangi çevre biriminden girileceğinin,problemin nasıl çözüleceğinin,hangi basamaklardan geçirilerek sonuç alınacağının,sonucun nasıl ve nereye yazılacağının sözel olarak ifade edilmesi biçiminde tanımlanabilir

Algoritma Kursuna Katılmak İçin Önkoşullar Nelerdir?

  • En az lise mezunu olmak,
  • Bilgisayar kullanıcısı olmak gerekir.

Algoritma Kursu Eğitim Süresi

Eğitim Süresi 6 Saattir. (1 Hafta)

Algoritma Kursunu Hangi Zaman Dilimlerinde Alabilirim?

Aşağıdaki tabloda örnek grup zaman planları yer almaktadır. Gruplardaki kursiyerlerin boş zamanlarına göre kurs günleri, saatleri ve eğitim gün sayıları değişebilir.

Ankara Doruk Algoritma Kursu

Ankara‘da 2001 yılından beri eğitim faaliyetini sürdüren kurumumuz kısa sürede bir marka olmuştur. Ankara‘nın kalbi sayılan Kızılay semtinde bulunmamız, kursiyerlerin şehrin her yerinden rahatlıkla bize ulaşabilmesini sağlamaktadır. Eğer Ankara‘da iseniz ve algoritma kursu almak istiyorsanız lütfen bize uğrayın.

tugrl.jpg

Tüm yardım ve destekleriniz için teşekkur ediyorum. Kariyerimde cok faydalı oldu

tugce.jpg

Özellikle tezimi hazırlamamda grafik tasarım kursnuz çok etkili oldu. tebrikler hocam

Tuğçe güven

Choose Your Direction

Algoritma Eğitimi
400
1o Saat Algoritma Temelleri eğitim paketi

Yorum Ekle

Translate »