QuarkXpress Kursu

QuarkXpress Kursu
Ücretsiz Ön Kayıt !

QuarkXpress Kursu – Ankara

Ankara Doruk QuarkXpress Kursu, grafik tasarım kursu alan kursiyerlere dergi, broşür,gazete, kitap tasarımlarını yapabilme yeteneğini kazandırmayı amaçlamaktadır.

QuarkXpress Nedir?

QuarkXPress, dünyada en çok tercih edilen ve masaüstü yayıncılıkta endüstri standardı haline gelmiş, Quark Inc. firmasının sayfa tasarım programıdır. Dergi, gazete, broşür, kitap tasarım ve mizanpajının yapıldığı programlardan birisidir.

QuarkXpress Kursu – Ankara

Yazılım uzmanlığı alanında kendini yetiştirmek isteyenler için ilk önerilen dillerdendir. Makine diline en yakın programlama dili olması nedeniyle de üniversitelerin bir çok bölümünde okutulan programlama dilidir. Genelde üniversitelerin bilgisayar, elektrik-elektronik, endüstri mühendisliği ve buna benzer bölümlerinde eğitim alan öğrencilerinin talep ettiği bir kurstur.

QuarkXpress Kursuna Katılmak İçin Önkoşullar Nelerdir?

  • Bilgisayar kullanıcısı olmak,

QuarkXpress Kursu Eğitim Süresi

Eğitim Süresi 10 Saattir. (1,5 Hafta)

QuarkXpress Kursunu Hangi Zaman Dilimlerinde Alabilirim?

Aşağıdaki tabloda örnek grup zaman planları yer almaktadır. Gruplardaki kursiyerlerin boş zamanlarına göre kurs günleri, saatleri ve eğitim gün sayıları değişebilir.

Ankara Doruk QuarkXpress Kursu

Ankara‘da 2001 yılından beri eğitim faaliyetini sürdüren kurumumuz kısa sürede bir marka olmuştur. Ankara‘nın kalbi sayılan Kızılay semtinde bulunmamız, kursiyerlerin şehrin her yerinden rahatlıkla bize ulaşabilmesini sağlamaktadır. Eğer Ankara‘da iseniz ve QuarkXpress kursu almak istiyorsanız lütfen bize uğrayın.

Ücretsiz Ön Kayıt !

Choose Your Direction

QuarkXpress Başlangıç Eğitimi
850
18 Saat QuarkXpress Başlangıç Eğitimi
QuarkXpress orta seviye
1100
Toplamda 24 Saat QuarkXpress orta seviye Eğitim Programı
İleri Seviye QuarkXpress
1600
Toplamda 36 Saat QuarkXpress üst düzey Eğitim paketi

Yorum Ekle

Translate »